مقالات

تیشرت کار ارزان برای سازمان ها و کارخانه ها

خرید تیشرت کار ارزان برای سازمان ها و کارخانه ها

یکی از نیازهای کارکنان خصوصا در فصول گرم سال، پیدا کردن تیشرت کار ارزان برای سازمان ها و کارخانه ها می باشد و پیدا کردن تیشرت کار که مناسب با نوع و شغل افراد باشد کار آسانی نیست.

شما می توانید از فروشگاه آذین که یک فروشگاه معتبر در تولید انواع لباس کار مردانه و لباس کار زنانه است، برای خرید لباس کار کمک بگیرید.

فروشگاه آذین همواره با کیفیت ترین و بهترین تیشرت کار تابستانی، در طرح ها و انواع مختلف تولید می کند، علاوه بر لباس کار تابستانی، لباس کار زمستانی نیز تولید می کند.

این تیشرت های کار تابستانی و لباس کارهای زمستانی در میان مشتریان بسیار محبوب و تایید شده است، در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا شما را در رابطه با تهیه تیشرت کار ارزان برای سازمان ها و کارخانه ها به درستی راهنمایی کنیم.

تیشرت کار ارزان برای سازمان ها و کارخانه ها

اهمیت پوشیدن تیشرت کار

از اهمیت پوشیدن تیشرت کار می توان به این اشاره کرد که این نوع تیشرت های کار به دلیل نوع پارچه و بافت مورد استفاده بسیار خنک برای تابستان و از عرق کردن جلوگیری می کند و مانع کلافگی کارکنان می شود. پوشیدن تیشرت کار ارزان برای سازمان ها و کارخانه ها در فصل تابستان به دلیل راحتی کارکنان و کارگران از اهمیت بالا برخوردار است و از نیازهای آنان محسوب می شود.

پوشیدن تیشرت کار برای کارمندان باعث به وجود آمدن یک محیط زیبا و منظم در هنگام کار می شود. اگر قصد خرید از تولیدی لباس کار را دارید، می توانید از فروشگاه آذین کمک بگیرید.

تیشرت کار ارزان برای سازمان ها و کارخانه ها

مشاغلی که باید تیشرت کار بپوشند

مشاغل بسیاری هستند که به شکل گروهی یا فردی کار می کنند و نیاز دارند که در فصل های گرم سال از تیشرت های مخصوص کار استفاده کنند. مشاغلی که باید تیشرت کار بپوشند:

 • کارخانه ها و سازمان های مختلف که لباس فرم می پوشند و این لباس فرم می تواند به شکل تیشرت کار باشد.
 • مشاغلی مانند آشپزها و افرادی که در هنگام کار باید در کنار شعله های گرم فر و گاز مشغول به کار باشند.
 • افرادی که در فست فودها کار می کنند و همینطور پیک های موتوری.
 • کارمندان و کارگرانی که در بخش های مختلف کارخانه ها مشغول هستند.

اگر شما هم جزء این دسته از مشاغل هستید، می توانید از خرید لباس کار در کرج با قیمت ارزان و مقرون به صرفه برخوردار شوید.

تیشرت کار ارزان برای سازمان ها و کارخانه ها

انواع مدل های تیشرت کار

از انواع مدل های تیشرت کار می توان به مدل های تیشرت کار یقه هفت، تیشرت کار یقه گرد، تیشرت کار یقه دار و بدون یقه و… اشاره کرد. تیشرت کار در رنگ های متنوعی تولید می شود.

از ساده ترین نوع تیشرت کار می توان به تیشرت کار یقه هفت و یقه گرد اشاره کرد. خصوصا تیشرت کار یقه گرد که از استقبال خوبی برخوردار است ولی در محیط های اداری و رسمی باید در انتخاب لباس کار و رنگ آن دقت بیشتری شود، معمولا انتخاب لباس کار برای کارکنان توسط مدیران مجموعه صورت می گیرد. تیشرت کار جودون یقه دار سه دکمه دارد و به دلیل اینکه ظاهری شیک و رسمی دارد، بیشتر در ادارات و سازمان های رسمی استفاده می شود. این تیشرت کار به عنوان تیشرت تبلیغاتی نیز شناخته می شود. تیشرت تبلیغاتی می تواند بر روی دیگران تاثیر مثبت بسیار زیادی بگذارد و به صورت یک تبلیغات متحرک شناخته می شود.

تیشرت کار ارزان برای سازمان ها و کارخانه ها

جنس تیشرت کار

جنس تیشرت کار معمولا از جنس جودون است. به این دلیل به این نوع از پارچه جودون گفته می شود که بافت این پارچه به صورت روزنه ای و دون دون و خاص است. این نوع جنس تیشرت کار، به خاطر داشتن نخ و پنبه در آن، از داغ شدن تیشرت و عرق کردن در هنگام کار جلوگیری می کند.

این نوع از جنس تیشرت کار به لیل دوام، کیفیت بالا و رنگرزی مرغوبی که دارد، در هنگام شستشو به راحتی شکل و فرم خود را از دست نمی دهد و تغییر شکل پیدا نمی کند. حدودا هشتاد درصد از تیشرت های کار، از پارچه جودون تولید می شوند.

6 ویژگی تیشرت جودون و دلایل خرید آن

از ویژگی های تی شرت جودون می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ضد حساسیت؛ به دلیل استفاده و ترکیب پنبه با پارچه جودون.
 • به دلیل وجود روزنه ها و نوع ساختار دون دون آن سبب راحتی، گردش هوا، خنکی و ایجاد تنفس در تیشرت کار شده است.
 • انعطاف پذیری بالا؛ به خاطر وجود الیاف مصنوعی و الیاف طبیعی در پارچه این تیشرت کار 
 • تیشرت جودون دارای رنگ بندی و طرح یقه متنوع، تیشرت جودون به صورت دکمه دار و بدون دکمه تولید می شود.
 • به علت اینکه این نوع پارچه رنگ پذیری فوق العاده ای دارد، می توان بر روی آن چاپ یا گلدوزی و 
 • به دلیل استفاده کردن از الیاف متنوع در پارچه جودون، تولید تیشرت کار در قیمت های مختلف انجام می شود.

برای خرید از تولیدی لباس کار در کرج می توانید از فروشگاه آذین کمک بگیرید.

قیمت تیشرت کار جودون

اطلاع از قیمت تیشرت کار از فاکتور های اصلی در هنگام ثبت سفارش توسط مشتریان می باشد.

قیمت تیشرت کار جودون با توجه به نوع کیفیت پارچه، نوع دوخت و برش و همینطور یقه دار و دکمه دار بودن با یک دیگر متفاوت است. نوع طراحی تیشرت کار، تاثیر زیادی بر روی هزینه و قیمت آن می گذارد. اینکه مشتریان بتوانند از تولیدی خرید خود را به صورت مستقیم انجام دهند باعث می شود که قیمت تیشرت کار بسیار ارزان تر از دیگر فروشگاه ها باشد. فروشگاه آذین به صورت مستقیم و بدون واسطه کالاهای خود را مثل تیشرت کار، کفش ایمنی و… در اختیار شما قرار داده است.

نحوه خرید و سفارش تیشرت کار

برای خرید و سفارش تیشرت کار شما می توانید به صورت حضوری و یا آنلاین سفارش خود را ثبت کنید. برای راحتی مشتریان عزیز این امکان فراهم شده است که در سایت آذین تمامی لباس کار مردانه ، لباس کار زنانه و کفش ایمنی و… را همراه با قیمت مشاهده کنند و در صورت رضایت، سفارش خود را ثبت کنند. انواع لباس کارهای موجود:

 • تیشرت کار تبلیغاتی
 • لباس کار آشپزی
 • لباس کار صنعتی
 • لباس کار جوشکاری
 • لباس کار خلبانی
 • روپوش کار

دیدگاهتان را بنویسید